PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=283869}

Narodziny obłędu

First Born
5,5 2 037
ocen
5,5 10 1 2037
Narodziny obłędu
powrót do forum filmu Narodziny obłędu

6/10

ocenił(a) film na 6

Fajnie się go ogląda. Ciekawe zakończenie. Minus, że są momenty kiedy zaczyna być nużący, ale trzeba przyznać laska miała dobrą korbę. Moment Jak lata z kosa po domu- ekstra muzyka. Gra aktorska może nie powala ale była w miarę. Zwykły przeciętny film, niczym szczególnym nie zachwycił ale ogląda się milo.

UWAGA SPOILER!!!
Moim zdaniem minus, że nie została wyjaśniona sprawa z poprzednia właścicielką domu, czekałem na to czekałem i...nic. Szkoda. A tak pewnie byłoby 7/10

ocenił(a) film na 7
Sprite_87

Zgadzam się co do części spoileru ;p.. też byłam ciekawa o co chodzi z pamiętnikiem i wgl..

ocenił(a) film na 6
Sprite_87

zakończenie wgniata w fotel. film miejscami nużący. czuć aurę niepokoju

Sprite_87

Zgadzam się z kolegą powyżej. :) Dałam mocne 7, bo uważam, że koncepcja na film naprawdę świetna, a wyszło w porządku, bez większych zarzutów. Lubię tego typu filmy i takie napięcie... Film wciąga i intryguje... A co do właścicieli domu też czekałam chociażby na postać tej studentki, której był pamiętnik. Mimo, to polecam! ;)

CeCe

Gdy Laura "znajduje" pamiętnik nie ma w nim żadnych zapisów. Dzwoniąc na uczelnię dowiaduje się, że nie ma tam studentki, o której rzekomo informuje ją kasjerka ze sklepu. Tak więc historia ze studentką istnieje wyłącznie w chorym umyśle Laury.

ocenił(a) film na 6
sendspam

A ta dziewczyna ze sklepu? Ona przecież znała córkę poprzednich właścicieli.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones