PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=174305}

Kurczak z kosmosu

The Chicken from Outer Space
6,8 858
ocen
6,8 10 1 858
Kurczak z kosmosu
powrót do forum filmu Kurczak z kosmosu

http://www.filmweb.pl/serial/Co+za+kreskówka!-1995-305597

meb90

Dokładnie, nie wiem po co oddzielna strona. Zresztą rak samo zrobili na IMDB, też nie wiem po co.

ocenił(a) film na 7
eguaroc1

Bo to film animowany krótkometrażowy, który był nawet animowany do Oscara. Pewnie dlatego wyróżniony został.

saitek

Odcinek serialu nominowany do Oscara to dalej odcinek serialu. Więc albo uznajemy każdy odcinek serii za osobną produkcję i robimy 48 podstron albo jedną stronę dla serialu.

ocenił(a) film na 7
eguaroc1

Ten serial to była antologia więc teoretycznie mogliby zrobić strony dla każdego z odcinków. Odcinek autorstwa Bakshiego też ma swoją stronę.

saitek

Ja przede wszystkim wymagam konsekwencji. Na imdb jak kiedyś sprawdzałem to były strony też dla innych odcinków, ale sens w tym widzę jedynie w momencie, gdyby faktycznie wszystkie 48 shortów było dodanych jako osobne krótkometrażówki, a strona serialu usunięta. W innym wypadku jest to dublowanie treści. Natomiast miałbym chyba trochę wątpliwości co do uznania tego cyklu za niezależne produkcje.

ocenił(a) film na 7
eguaroc1

Tylko, że pojedyncze odcinki to są niezależne produkcje w większości. Nie ma żadnych przeszkód żeby osobne odcinki i antologia miały swoje strony. Idealnym rozwiązaniem byłoby gdyby odcinki miały swoje podstrony jak na IMDB. Nikt Ci zabrania dodać każdy odcinek tutaj osobno. :)

saitek

Że mi nikt nie broni to wiem :) I pewnie nawet by to przeszło, bo jak teraz sprawdzam, to tak właśnie jest na imdb, a filmweb generalnie przyjmie wszystko, co tam zamieszczą. Ale jak mówiłem, nie jestem do końca do tego przekonany.

Chociaż jak się zastanowić, to później do antologii włączono następne krótkometrażówki, w międzyczasie seria ze dwa razy zmieniła nazwę i właściwie chyba można by uznać ją za taki blok programowy, w którym emitowano osobno wyprodukowane shorty. Tak jak lecące w telewizji Looney Tunes czy Tom i Jerry, które składały się puszczanych po kolei kliku kinowych krótkometrażówek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones